PODZIĘKOWANIE 2012-12-02

Dobiegła końca renowacja figurki Matki Bożej Niepokalanej przy ulicy Krzyskiej. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim mieszkańcom parafii, którzy wspomogli finansowo to dzieło.

Dziękujemy za mniejsze i większe ofiary. Zebraliśmy Ich łącznie 20 tyś 835 zł, dziękujemy tym Panią które pomogły nam zebrać te pieniądze. Za tę kwotę została odnowiona cała figura, wykonano również nowe oświetlenie, zadaszenie, ogrodzenie, ułożono kostkę brukową i posadzono krzewy dekoracyjne.

Podziękowania składamy również firmom, które nieodpłatnie wykonały powierzone im prace, dziękujemy tym panom ,którzy pracowali przy betonowaniu i wywożeniu gruzu. Niech Maryja Matka Boża Niepokalana otacza płaszczem swej opieki całą naszą parafię, niech błogosławi i czuwa nad każdą rodziną, niech wspiera w codziennym życiu każdą i każdego z nas.

Uroczystość poświęcenia odnowionej figurki odbędzie się 8 grudnia w Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godzinie 16.30.

Po poświęceniu figurki odprawiona zostanie również Msza święta w intencji wszystkich ofiarodawców i tych którzy pracowali przy odnawianiu figury.

Komitet Renowacji Figury