PILNE 2012-10-14

Trwa Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Rodzinach naszej parafii.

Bardzo serdecznie prosimy aby rodziny przyjmujące Obraz pisały swoje Podziękowania i Prośby i przynosiły je do kościoła razem z Obrazem. Będą one odczytywane podczas Nowenny we środy oraz aby uczestniczyły we Mszy świętej dziękczynnej za Nawiedzenie w Rodzinach składając ofiarę na wspólną Mszę św. w Ich intencji. Przypominamy, że razem z Kopią Obrazu bierzemy Pismo Święte, Katechizm Kościoła Katolickiego oraz dwa Różańce, z których prosimy korzystać w czasie nawiedzenia.

Od tej niedzieli jest dołączona jest Księga Pamiątkowa do której wpisujemy Zobowiązania i Postanowienia osobiste i rodzinne podając swoje dane. W czasie Peregrynacji korzystamy z Modlitewnika, który możemy nabyć w kiosku Caritas lub w zakrystii. Przeżywajmy jak najlepiej obecność Matki bożej Nieustającej Pomocy w naszych rodzinach.