Komunikaty Stowarzyszenia PRZYSTAŃ JP II 2012-09-09

Stowarzyszenia PRZYSTAŃ JP II, m.in. opiekujące się naszym Domem Katechetycznym informuje o zasadach korzystania w zajęciach tam się odbywających i ich harmonogramie oraz o Pikniku Rodzinnym, który zaplanowano 23 września na stadionie KS ISKRA .

Podstawowe zasady działalności Domu Katechetycznego im. Jana Pawła II w parafii/dzielnicy Tarnów-Krzyż

Domem katechetycznym zarządza działające w naszej dzielnicy Stowarzyszenie „Przystań JP II”.

Nadzór nad działalnością DK sprawuje ks. Proboszcz

Do dyspozycji uczestników zajęć są: 2 sale ćwiczeń, sala spotkań, sala do nauki języków, harcówka oraz szatnie z zapleczem sanitarnym.

Zajęcia odbywają się w zorganizowanych grupach, w ustalonych terminach, pod kierownictwem instruktorów posiadających odpowiednie uprawnienia.

Instruktorzy odpowiadają za organizację i bezpieczeństwo podczas zajęć.

Dzieci i młodzież zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział w zajęciach w DOMU KATECHETYCZNYM .

Koszty utrzymania budynku / energia elektryczna, ogrzewanie, środki czystości/ ponoszą uczestnicy zajęć - 10 zł miesięcznie.

Dzieci i młodzież biorące udział w zajęciach w kilku grupach ponoszą jedną opłatę.

Zapraszamy do zaangażowania się w działalność DK.

PLAN ZAJĘĆ w Domu Katechetycznym - pobierz TUTAJ

PIKNIK RODZINNY

Niedziela 23 września 2012r od godz. 15.00 Stadion Klubu Sportowego „ISKRA”

Organizatorzy : ISKRA Krzyż, Stowarzyszenie Przystań JPII, Dom Katechetyczny

Podczas pikniku: gry i zabawy dla dzieci, konkurencje sportowe oraz możliwość zapoznania się z ofertą zajęć organizowanych w Domu Katechetycznym oraz klubie sportowym „ISKRA”.