Stowarzyszenie „Przystań JPII” zaprasza na „MINI PIKNIK RODZINNY” w niedzielę 26 września w godz. 15-19. 2010-09-19

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się osoby, które chciałyby się podzielić swoim artystycznym hobby i pokazać podczas Pikniku, na specjalnej wystawie swoje prace. Zaprasza się też 6 osobowe drużyny piłkarskie do uczestnictwa w Turnieju Piłki Nożnej.

„MOJE HOBBY” – wystawa podczas MINI PIKNIKU RODZINNEGO.

Osoby chętne do zaprezentowania swoich prac na wystawie (fotografia, malarstwo, rzeźba, itp), zapraszamy na spotkanie w dniu 23.09/czwartek/o godz.19 w Domu Katechetycznym lub kontakt telefoniczny 793 05 05 65, adres e-mail: przystanJPII@gamil.com .

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o puchar Prezesa Klubu Sportowego „ISKRA”. Zapisy 6 osobowych drużyn w dniu 21.09/wtorek/ o godz. 19 w Domu Katechetycznym lub kontakt telefoniczny 723 49 80 90, adres e-mail: przystanJPII@gmail.com (zapisy trwają do dnia 21.09). Zasady turnieju- w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. Miejsce: boisko SP14. Mecze finałowe – w niedzielę 26 września podczas PIKNIKU.

Więcej informacji dotyczących PIKNIKU RODZINNEGO zostanie podanych w Biuletynie Parafialnym w niedzielę 26 września.

Stowarzyszenie „Przystań JPII”