Informacja dotycząca zajęć organizowanych w „dkJP2” w roku szkolnym 2010/2011 2010-09-12

Nauka języków obcych, aerobic, judo, capoeira, grupa teatralna dla młodzieży, sobotnie przedszkole, zajęcia rehabilitacyjne dla seniorów, grupy parafialne ...

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
– podobnie jak w roku ubiegłym naukę prowadzi doświadczona szkoła nauki języków obcych TEDDY BEAR mieszcząca się w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 2. Aktualnie trwaja zapisy. W niedzielę 12 września po Mszach Św. o godz. 9 i 11 oraz 14 i 15 września w godz. 17-20 możliwość spotkania z Dyrekcją Szkoły oraz zapisu. Można się również kontaktować bezpośrednio z sekretariatem szkoły,
Pani Ewa Guzik w godz. 13 – 20 (tel. 014 628 64 00).

Dla mieszkańców naszej dzielnicy – bardzo konkurencyjne warunki finansowe.
Istnieje możliwość organizacji innych grup, w innym systemie nauczania.

GRUPA TEATRALNA – zapraszamy wszystkich chętnych. Spotkania: środa w godz. 16-18.

SOBOTNIE PRZEDSZKOLE – spotkania w każdą sobotę w godz. 9-12. Spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku 4-5 lat, nie uczęszczające do przedszkola. Prowadzą Panie pracujące w przedszkolu, mieszkające w naszej dzielnicy.
I spotkanie w sobotę 25 września.

JUDO - zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy. Terminy spotkań :
dzieci i młodzież -wtorek i czwartek godz. 17, osoby dorosłe godz. 19.
Sekcja JUDO ćwicząca w „dkJP2” została włączona w struktury klubu sportowego „ISKRA”.

AEROBIC - zajęcia odbywają się w poniedziałek i środę o godz. 19 i 20 –/brak wolnych miejsc/ oraz wtorek i czwartek o godz. 19 i 20.15 – są wolne miejsca.
Zachęcamy do stworzenia grupy młodzieżowej.

CAPOEIRA – sztuka walki połączona z muzyką i tańcem. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godz.19. Zapraszamy młodzież i dorosłych od 12 lat

Bliższe informacje i zapisy bezpośrednio u instruktorów prowadzących.

GRUPY PARAFIALNE - terminy spotkań są podawane w Biuletynie Parafialnym oraz w ogłoszeniach parafialnych.

Seniorom naszej parafii proponujemy udział w zajęciach rehabilitacyjnych pod kierunkiem profesjonalnych fizjoterapeutów. Spotkania dla Pań, w każdy wtorek i czwartek w godz. 8.30-9.30. Istnieje możliwość stworzenia nowych grup powiązanych z zajęciami rehabilitacyjnymi. Aktualnie trwają próby stworzenia innych grup : szachy, brydż, tenis stołowy, taniec itp.

Więcej informacji zostanie podanych podczas „Mini pikniku rodzinnego” który odbędzie się w niedzielę 26 września w godz. 15–19.
Zapraszamy do zaangażowania się w działalność prowadzoną w Domu Katechetycznym JPII przez Stowarzyszenie PRZYSTAŃ JP II