XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 LISTOPADA 2005 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA,KRÓLA WSZECHŚWIATA 2005-11-19

W ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego gromadzimy się w naszej świątyni, aby wspólnie wyznawać, że Jezus Chrystus jest Królem całego Wszechświata. Syn Boży zstąpił na ziemię, by założyć Królestwo Boże, które obejmie wszystkie ludy i narody. Konając zaś na krzyżu, objął swoimi ramionami wszystkich ludzi. Każdy z nas otrzymał zadatek życia wiecznego w królestwie Chrystusowym. Abyśmy mogli godnie zbliżyć się do tronu Pana, przeprośmy Go najpierw za nasze grzechy i zaniedbania.

1. Po południu o godz. 17.30 będzie Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.

2. W tygodniu Różaniec połączony z wypominkami będzie w poniedziałek, wtorek i w sobotę po Mszy świętej wieczornej. Prosimy o liczniejszą obecność na Nim by wspólnie modlić się za naszych zmarłych. Jest to ostatni tydzień modlitwy różańcowej połączonej z wypominkami w tym roku. W następnym będą już Roraty.

3. W środę zapraszamy jak zwykle na cotygodniową Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej wieczornej.

4. W piątek pamiętajmy o wieczornej Drodze Krzyżowej w intencji Sługi Bożego Jana Pawła II. Będzie ona jak zwykle o godz. 20.00. Postarajmy się przyjść jak najliczniej rodzinami na to piękne pasyjne nabożeństwo. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej korzystajmy z możliwości ucałowania Relikwii Krzyża Świętego.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii wygłosi kazania Ks. Dyrektor Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu i zbierze ofiary na jego budowę, zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa Ordynariusza by wszystkie parafie naszej diecezji swoimi ofiarami wsparły to powstające dzieło.

6. Przyszła niedziela to już I Niedziela Adwentu. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo
stanowe i zmiana tajemnic różańcowych dla Ojców.

7. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask Bożych i opieki ich świętych Patronów. Zapraszamy jak zwykle do Stołu Pańskiego z okazji imienin.

8. Wszystkim na cały tydzień życzymy Szczęść Boże.