Informacja dotycząca możliwości nauki języków obcych w Domu Katechetycznym. 2009-08-17

W roku szkolnym 2009/2010 w Domu Katechetycznym im. JP II, zostanie zorganizowana nauka języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zajęcia prowadzić będzie Szkoła Języków Obcych TEDDY BEAR mająca swoją siedzibę w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 2.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych, w grupach maksymalnie 10-12 osobowych , z uwzględnieniem wieku i stopnia znajomości języka.

Zarząd Domu Katechetycznego oraz szkoła TEDDY BEAR dołoży wszelkich starań, aby poziom nauki i organizacji był jak najwyższy.

Bliższych informacji dotyczących nauki języków obcych w Domu Katechetycznym, będzie można uzyskać w niedzielę 6 września. Po Mszach św. o godz. 9.00, 11.00 w Sali Domu Katechetycznego odbędą się spotkania z przedstawicielami szkoły TEDDY BEAR.

Aktualnie w Domu Katechetycznym są prowadzone prace remontowe kolejnej sali oraz trwa przygotowanie do wykonania nowej instalacji centralnego ogrzewania.

Społeczny Zarząd dkJP2