ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2009-04-11

Czas Wielkiego Postu prowadzi nas do Świąt Wielkanocnych, które kierują nasz wzrok na Oblicze Zmartwychwstałego Chrystusa. Syn Boży, przychodząc na świat, spotkał się z miłością, a także z nienawiścią, która sprowadziła na Niego śmierć na krzyżu. Ale ostatecznie miłość pokonała nienawiść.

W to radosne Święto Paschalnej Ofiary Chrystusa pragniemy złożyć Państwu, naszym drogim Parafianom, Gościom najserdeczniejsze życzenia: głębokiego przeżycia Liturgii Paschalnej oraz niezwykłej radości serc opromienionych blaskiem Zmartwychwstania. Cieszmy się życiem w obfitości i bądźmy wdzięczni Bogu za dar odkupienia. Niech wiara w zwycięstwo razem z Chrystusem nad grzechem, szatanem i śmiercią oraz nadzieja udziału w chwale z Nim czynią lepszym każdy dzień, napełniają serca miłością ku Bogu i ku ludziom.
Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza wszystkich Parafian i Gości potrzebnymi łaskami i siłą w codziennym życiu, błogosławi, niesie nadzieję, pokój i radość. Niech Jego Boska moc wspiera we wszystkich sprawach codziennego życia. Niech zawsze Wasze serca będą otwarte na przyjście Zbawiciela. Niech Jego obecność nadaje ostateczny sens codziennym zmaganiom o chleb powszedni, w duchu wiary i wzajemnej miłości we wspólnocie Kościoła, gronie rodzinnym, dla dobra naszej umiłowanej Ojczyzny.Życzenia składają:Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze<< wstecz
© Parafia p.w. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie