Zaproszenie do udziału w procesji różańcowej ulicami miasta Tarnowa 5 X 2014-09-27

Drodzy Mieszkańcy Tarnowa!

Serdecznie zapraszam Was do udziału w procesji różańcowej ulicami naszego Miasta, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, tj. 5 października. Hasłem przewodnim modlitwy będą słowa: „Karolina uczy nas miłości do Maryi”. W czasie procesji będą prowadzone rozważania ukazujące postać bł. Karoliny oraz jej przywiązanie do Matki Najświętszej.
Procesja rozpocznie się przy kościele bł. Karoliny w Tarnowie o godz. 1830 i następnie przejdzie ulicami: Marii Dąbrowskiej, Lwowską, Mostową, Gumniska i Konarskiego. Zakończenie procesji połączone z uroczystym apelem i błogosławieństwem nastąpi w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku ok. godz. 2000. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą lampionów.

Z pasterskim błogosławieństwem

† Andrzej Jeż