Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej 2014-07-13

zwraca się z prośbą o pomoc w promocji ogólnopolskiej inicjatywy „Miasteczka Modlitewnego”, która odbędzie się w dniach 28 lipca do 3 sierpnia przy Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie.

Miasteczko Modlitewne to siedmiodniowa szkoła modlitwy (każdy dzień to inny rodzaj modlitwy: dziękczynienie, prośba, uwielbienie, przebłaganie, modlitwa wstawiennicza itp.).
Hasłem tegorocznego spotkania, które przypada w setną rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Karoliny - patronki młodzieży są słowa ks. Jana Twardowskiego „ Miłość na śmierć nie umiera” .

W ciągu 7 dni trwania spotkania oprócz szkoły modlitwy przewidzianych jest wiele wydarzeń towarzyszących: dyskusje, spotkania w grupach, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czuwania modlitewne, koncerty zespołów oraz dobra zabawa przy ognisku i inne.

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji liderom wszystkich grup młodzieżowych działających w Księdza parafii oraz zachętę młodzieży do udziału w tym wydarzeniu.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.miateczkomodlitewne.plPrzypomnienie:
- Zapisy do 25 lipca na stronie Miasteczka Modlitewnego
­­- istnieje możliwość zakwaterowania w szkole po wcześniejszym zgłoszeniu przy zapisie (warunki pielgrzymkowe: własna karimata i śpiwór).


Z wyrazami szacunku
Diecezjalny Asystent KSM
Ks. Paweł Górski


Organizatorzy Miasteczka Modlitewnego 2014<< wstecz
© Parafia p.w. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie