Zaproszenie do udziału w procesji różańcowej ulicami miasta Tarnowa 2013-09-29

Drodzy Mieszkańcy Tarnowa!

Serdecznie zapraszam Was do udziału w procesji różańcowej ulicami naszego Miasta, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, tj. 6 października. Hasłem przewodnim modlitwy będą słowa: „Niech różaniec będzie zawsze w waszych rękach. Różańcem pokonacie wszelkie zło”. Podczas procesji będą rozważane teksty zaczerpnięte z nauczania bł. Jana Pawła II i papieża Franciszka, na temat roli modlitwy różańcowej w życiu rodziny.

Procesja rozpocznie się przy kościele bł. Karoliny w Tarnowie, o godz. 1700 i następnie przejdzie ulicami: abpa Ablewicza, Al. Jana Pawła II, ulicą Słoneczną, Lwowską i Wałową. Zakończenie procesji – uroczystym apelem i błogosławieństwem – nastąpi w tarnowskiej katedrze około godz. 1915. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą lampionów.

Z pasterskim błogosławieństwem

† Andrzej Jeż