Świąteczne Życzenia 2006-04-15

Radosne „ Alleluja” jest dziś na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnych świąt dotrze do każdego człowieka. Niech będzie ona zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Jako wierzący pragniemy aby wiara w to, że Jezus Chrystus Zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przenikała nasze życie i była obecna w nim w każdym wymiarze, zwłaszcza w wymiarze społecznym i narodowym.

Niech budzi ona naszą wiarę na lepszą przyszłość opartą na prawdzie, sprawiedliwości i miłości wzajemnej. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza wszystkich swoimi łaskami, darzy zdrowiem, siłą i radością. Chrystus Zmartwychwstał prawdziwie. Alleluja. Niech Boże błogosławieństwo, które za chwilę przyjmiemy umacnia nas w głoszeniu wspaniałej prawdy naszej wiary. Szczęść Boże Wam Drodzy Parafianie, Waszym i naszym Gościom, na radosne przeżywanie świąt i na cały wielkanocny tydzień.

Ksiądz Proboszcz